UVBIO ekologiška apsauga nuo saulės

Šiandieną natūralūs produktai, nesvarbu ar kosmetikoje, ar maiste, užima gyvybiškai svarbią vietą žmogaus gyvenime, to kuris nori išsaugoti gamtą bei savo sveikatą. UVBIO kokybiškos produktų sudedamosios dalys atitinka Jūsų kūno lūkesčius. Besirūpinant aplinka, UVBIO taip pat įgijo „ekologiškos ir organinės kosmetikos“ sertifikatą, kurį suteikė ECOCERT organizacija, kelianti griežtus reikalavimus sertifikuojamiems produktams.

Į UVBIO nuo kenksmingo saulės poveikio priemonių sudėtį įeina 100% ekologiškas šaltalankių ekstraktas, kuris gamtoje yra vienas iš stipriausių antioksidantų, savyje turi ir visų tipų natūralių Vitaminų E formas. Jau Antikos laikais, Graikijoje, šaltalankis buvo naudotas kaip priemonė odos jaunystės išsaugojimui. Geltonųjų uogų ekstraktas ne vien apsaugo odą, bet ir skatina ląstelių atsinaujinimo procesus bei sunaikina saulės spindulių sukeltus laisvuosius radikalus. Augaluose esantys karotinoidai (raudonieji ir geltonieji pigmentai) veikia dvejopai – blokuoja saulės spindulius ir veikia kaip antioksidantai mažindami saulės padarytą žalą. Taip pat karotinoidai ir kitos biologiškai aktyvios medžiagos yra mums gerai žinomame alyvuogių aliejuje. Kombinuojant šiuos ir kitus augalus kartu su neorganiniais pigmentais (titano dioksidas, cinko oksidas), pagaminti itin veiksmingi natūralūs kremai, apsaugantys nuo saulės bei stabdantys odos senėjimą. 

UVBIO apsauginiai kremai blokuoja UVA, UVB ir net UVC spinduliavimą!

Kas yra UVA-B-C spinduliai?

UV-A- ilgųjų bangų UVA spinduliai prasiskverbę iki giliausių odos jungiamųjų audinių gali turėti žalingą grįžtamąjį poveikį kolageniniams ir elastiniams audiniams. Tai įtakoja priešlaikinį odos senėjimą. UVA spinduliai taip pat gali paskatinti odos vėžį. Šie spinduliai sukelia taip vadinamą staigią pigmentaciją, kuri paprastai po 24 val. vėl išnyksta.

UV-B – didelės energijos, trumpųjų bangų UVB spinduliai skatina odos įdegį, tačiau taip pat sukelia saulės nudegimus. Įsiskverbę į viršutinį odos sluoksnį jie gali taip pakenkti odos ląstelių genetikai, jog gali būti neigiamai paveikta natūrali odos atsistatymo sistema. Ilgainiui tai gali sukelti chroninius odos pažeidimus ir sukelti odos vėžį.

UV-C – didžiąją šių spindulių dalį sulaiko ozono sluoksnis. Dėl nuolatinio šio sluoksnio irimo, apsauga nuo UVC spindulių tampa mums vis svarbesnė.

UVBIO unikali linija nuo saulės, sveikatai nekenksmingų sudedamųjų dalių dėka, saugo Jūsų odą nuo žalingo saulės poveikio bei užkerta kelią priešlaikiniam senėjimui ir odos dehidratacijai. Ypač malonus priemonių kvapas suteikia nepakartojamą šviežumo bei minkštumo jausmą, oda drėkinama ir saugoma bei įgaunamas patrauklus įdegis, kuris išlieka žymiai ilgiau.

UVBIO apsauginiai produktai su indeksais SPF 20 ir SPF 30 tinka visiems, mažiesiems ir jautrią odą turintiems su indeksu SPF 40, raudonplaukiams ir itin baltos odos žmonėms  – SPF 50.

Naujos sukurtos formulės dėka priemonės lengvai ir tolygiai pasiskirsto, o taip pat nepalieka baltumo ant odos! Visos priemonės yra atsparios vandeniui!

Kūdikiams bei turintiems  jautrią odą apsauginė priemonė SPF 40 suteikia maksimalią odos apsaugą. Ekologiškas granatų ekstraktas  ir alyvuogių aliejus veikia kaip natūralūs antioksidantai tuo pačiu ją saugo bei minkština. Ekologiškas šaltalankių sėklų aliejus puikiai saugo visos šeimos odą. UVBIO produktai taip pat gali būti naudojami kaip senėjimo procesus stabdančios natūralios bazinės priemonės kasdienei odos priežiūrai dienos metu, pasirenkant jums priimtiniausią apsaugos lygį, o nakties metu – puikiai tiks losjonas po saulės vonių. Pastarasis taip pat bus labai veiksminga priemonė esant odos sudirginimams, tokiems kaip egzema ar esant paviršiniams odos randams, pvz. strijos.

Visi UVBIO produktai yra be dirbtinių spalvų, skonio ar konservantų. Be jokių naftos produktų bei GMO.

Imantis visų atsargumo priemonių, UVBIO pasirinko į kūdikiams ir vaikams skirtą losjoną nuo saulės SPF 40 nedėti alkoholio.

UVBIO griežtai pasisako prieš bandymus su gyvūnais!

Siekiant išsaugoti nuostabius įspūdžius paplūdimyje, kaskart naudokite losjoną po saulės, kuris nuramins ir suteiks atpalaiduojamąjį poveikį jūsų odai. Alijošius ir ekologiškas žaliosios arbatos ekstraktas, kuriame gausu natūralių antioksidantų, padeda išlaikyti odos pusiausvyrą  bei nuramina visus odos sudirginimus. Ekologiškas Simondsijų (Jojoba) aliejus, taip pat kaip ir skystas natūralus vaškas, turtingas būtinomis odai riebalų rūgštimis ir Vitaminu E, reguliuoja odos medžiagų apykaitą, o ekologiškas, genetiškai nemodifikuotas sojų aliejus apsaugo odą nuo išdžiūvimo. Rekomenduojamas naudoti norint ilgiau išlaikyti gražų kūno įdegį. Neleiskite jog nudegimo skausmai užgožtų jūsų nuostabius vasaros prisiminimus. Su šia priemone jūs galėsite mėgautis šiltais saulės spinduliais, nesibaimindami žalingo jų poveikio.

Apsaugines priemones nuo saulės tinkamai vartojant nuo vaikystės, galimybė susirgti odos vėžiu sumažėja net 70 proc.!

Pradėk gilintis į organinių produktų privalumus, tausojančius gamtą ir žmogaus gerovę.

Saugok savo sveikatą protingai – rinkis UVBIO apsaugą nuo saulės!

UAB „Ecoland LT“, Buivydiškių g. 26, Vilnius LT- 07195

Tel. (86) 839 3882
www.ecoland.lt * info@ecoland.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *