Naudingas grožio patarimas

Šiandien mes norime su Jumis pasidalinti ypatingu grožio ir sveikatos patarimu, kurį patys sužinojome ne taip jau ir senai.

Šis iš pirmo žvilgsnio atrodytų nieko ypatinga su išvaizda neturintis dalykėlis kuo puikiausiai padeda  išvengti raukšlių susidarymo, tai taip pat privers jus jaustis tiesiog fantastiškai ir pridės prabangos Jūsų miegamajame! Tai apie ką gi mes kalbame? Žinoma, apie pagalvės užvalkalą iš natūralaus šilko!

Skirtingai nei įprasti medvilniniai pagalvių užvalkalai, šilkas sukuria mažesnį spaudimą odai kol jūs miegate.

Pliusai: miegojimas ant šilkinio natūralaus audinio taip pat naudingas jūsų plaukams! Šilkinis pagalvės užvalkalas padeda išvengti plaukų lūžinėjimo ir išlaiko natūralią plaukų drėgmę, o taip pat padeda išvengti plaukų sąvėlų! Ar gi ne puiku?

Taip pat šilkas yra mažesnis absorbentas nei medvilnė. Tai reiškia, kad užvalkalas iš šilkinio audinio mažiau absorbuoja natūralius aliejus ir sugeria drėgmės nuo odos paviršiaus, tokiu būdu jūsų prabangusis naktinis kremas tampa dar efektyvesnis!

Patarimas: prieš perkant pagalvės užvalkalą būtinai įsitikinkite ar tikrai jūsų šilkinis užvalkalas yra pagamintas iš natūralaus šilko, o ne sintetinis. Siūlų gamintojai dabar jau gali apdirbti augalinį pluoštą taip, kaip tai daro šilkverpiai – išlydydami pluoštą į skystį ir dirbtiniu būdu susukdami į giją. Todėl neapsigaukite. Puiku, jei pardavėjas pateikia sertifikatą, įrodantį jog tai yra natūralus produktas.

Iš ko pagamintas jūsų pagalvių užvalkalas? Žinote dar vieną panašų naudingą grožio patarimą ? Parašykite mums apie el. paštu info@ecoland.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *