Natūrali mineralinė pudra

Kas tai yra?

Mineralinė pudra  – yra palyginus naujas produktas kosmetikos rinkoje, kurio privalumas – paprastesnis naudojimas bei itin natūraliai atrodanti oda. Ši priemonė atlieka tiek makiažo pagrindo, tiek maskuojamosios priemonės ar net kompaktinės pudros funkcijas. Mineralinė pudra naudojama nedideliais kiekiais, todėl jos užtenka itin ilgam. Būtent dėl to yra labai geras kokybės, kainos ir ekonomiškumo santykis. Expertų teigimu, mineralinė pudra yra tinkama įvairiems odos tipams, kadangi jos sudėtyje nėra odą dirginančių ingredientų.

Dauguma mineralinių pudrų yra gaminamos žėručio pagrindu, šis mineralas plačiai naudojamas mineralinėje kosmetikoje, nes neturi blizgesio, atspindi šviesą bei sumažina porų bei raukšlelių matomumą. Šis pusskaidris mineralas yra visiškai nealergizuojantis odos, nekemša porų, tačiau turi mažesnį sukibimą su oda. Taip pat labai dažnai šis mineralas yra naudojamas ir ekologiškiems mineraliniams šešėliams gaminti.

Dėl kruopščiai susmulkintų mineralų, mineralinę pudrą lengva nuvalyti. Jei oda padengiama teisingai ( parinkus tinkama atspalvį ir pan.), veidas neatrodo apkrautas ar nenatūralus. Mineralų dėka, poros neužkemšamos, oda gali laisvai kvėpuoti (kas pasitaiko naudojant cheminę pudrą), juntamas lengvumo pojūtis, linkusi riebaluotis oda tampa matinė ir tokia išlieka visą dieną. Yra teigiama, jog naudojant ilgesnį laiką oda tampa sveikesnė, gražesnė. 

Kaip išsirinkti tinkamą produktą?

Svarbiausia, renkantis produktą reikėtų atsižvelgtį į sudėtį nurodytą ant pakuotės. Jei produktas yra be talko, aliejaus, kvapų, sintetinių dažiklių ir konservantų, tuomet tai turėtų būti kokybiška mineralinė pudra. Benecos gamintojas atsižvelgdamas į klientų pageidavimus išgrynino mineralinių pudrų sudėtis. Į Benecos mineralinių pudrų sudėtį nuo šiol įeina kaolinas, dar vadinamas „Baltuoju moliu“ švelninančiu odą, kuris tinka visiems odos tipams, o ypač – sausai ir jautriai.Taip pat kukurūzų krakmolas, bambuko milteliai, kurie yra vertingi mineralinėmis druskomis ir yra puikus silicio šaltinis ir tinkami net pačiai jautriausiai odai.

Mineralinės pudros vartotojai labiausiai vertina natūralų šio produkto suteikiamą įvaizdį, tačiau nevertėtų pamiršti, jog tinkamas atspalvis yra būtinybė siekiant šio efekto. Mineralinės pudros gaminamos įvairiausių atspalvių, tad reikėtų išsirinkti tokį, kuris labiausiai tinka Jūsų odos spalvai. Žmonėms linkusiems greit įdegti, patartina įsigyti dvi mažai besiskiriančių atspalvių priemones, kad veido odos tonui keičiantis, būtų galima išlaikyti natūralų įspūdį. Nuo šiol Benecos savo asortimente siūlo net keturis mineralinių pudrų atspalvius, todėl tikrai nebus sudėtinga išsirinkti Jums tinkamiausią. O be to visas spalvytes galite be vargo tarpusavyje maišyti ir taip kurti sau individualai pritaikytą atspalvį.

Kaip tinkamai naudoti mineralinę pudrą?

Tinkamam veido padengimui mineraline pudra – reikalingas minkštas, didelis kosmetinis šepetėlis. Geriausia būtų sintetinių šerelių, kad nedirgintų odos. Su šepeteliu užkabinamas nedidelis pudros kiekis ir sukamaisiais judesiais įmasažuojamas į odą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *