Mano plaukai elektrinasi. Ką daryti?

Įsielektrinę, pasišiaušę plaukai ne vienai iš mūsų kelia rūpestį, ypatingai ši problema tampa aktuali šaltuoju metų sezonu. Siūlome keletą paprastų patarimų, kaip to išvengti.

1. Nepilkite šampūno tiesiai ant galvos, prieš tai jį delnuose praskieskite su nedideliu kiekiu vandens. Šampūno reikia naudoti tik tiek, kiek reikia. Plaukus plaunant su pilna sauja šampūno ir perplaunant po du kartus išplauname ir natūralias riebalines medžiagas, kurios suteikia plaukams žvilgesio ir švelnumo. Natūralūs šampūnai puikiai atlieka savo funkcijas ir be gausaus putojimo, todėl neapsirikite.

2. Galvą trinkite ne karštu, o drungnu vandeniu, bet jokiu būdu ne šaltu.

3. Išsitrinkus plaukus nevyniokite plaukų į rankšluostį, o tiesiog švelniai nusausinkite.

4. Šlapių plaukų jokiu būdu nešukuokite, kadangi tuo metu jie yra labiau pažeidžiami.

5. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai, nesausinant jų plaukų džiovintuvais.

6. Svarbiausias dalykas dėl ko plaukai elektrinasi tai yra drėgmės trūkumas (juk perbraukus plaukus drėgna ranka, jie nebesišiaušia). Dėl to naudokite šampūną, kuris skirtas sausiems plaukams, kuris suteiks taip reikalingą drėkinimą.

7. Jokiu būdu nenaudokite cheminio plaukų lako, kuris ypatingai sausina plauką, jau nekalbant apie jo kenksmingumą sveikatai.

8. Nepamirškite tinkamo plaukų balzamo, kaukės ar tiesiog specialaus ekologiško aliejaus (tinkamai parinktas aliejus tikrai neriebina plauko).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *