Apie Ecoland.lt

Ecoland.lt el. parduotuvė pradėjo savo veiklą 2010 metais. Čia Jums siūlome įsigyti sertifikuotos natūralios ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos, kūno priežiūros produktų bei burnos higienos priemonių.

Mūsų tikslas – natūralų ir saugų sveikatai produktą padaryti prieinamą kiekvienam vartotojui.  Būkite gražūs neaukodami savo ir artimųjų sveikatos. Juk sveikata yra neįkainojamas turtas. Mūsų siūlomi produktai yra nekenksmingi gamtai ir Jūsų sveikatai.

Prekiaujame tik iš natūralių gamtos išteklių pagamintais produktais, kuriuose nėra kenksmingų ingredientų (parabenų, naftos produktų, sintetinių kvapų ir dažiklių).

Šiuo metu Ecoland.lt el. parduotuvėje galite įsigyti Benecos natūralios dekoratyvinės kosmetikos, Bioturm kosmetinių – medicininių kūno priežiūros priemonių, ekologiškų UVBIO apsauginių priemonių nuo saulės, ALVA ekologiškų priemonių brandžiai ir problematiškai odai, Alva ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos pripažintos visame pasaulyje, BAMBUS draugiškų aplinkai ir gyvūnams įrankių makiažui, Pure Elements produktų, sukurtų pagal „Feng Shui“ mokslą, Sante ir Logona burnos higienos produktų, Naturelle D’Orient produktų su ekologišku argano aliejumi.

Esame vieninteliai oficialūs šių prekinių ženklų atstovai Lietuvoje: Benecos ir Latvijoje, Bioturm, UVBIO, ALVA bei BAMBUS draugiškų aplinkai bei gyvūnams šepetėlių makiažui.

Greitu metu pasiūlysime dar platesnį produktų asortimetą. Garantuojame, kad liksite maloniai nustebinti.

 Kviečiame apsilankyti Ecoland biure esančioje parduotuvėlėje ir nemokamai išbandyti dekoratyvinę kosmetiką bei kvepalų testerius, taip pat gyvai apžiūrėti ir įsigyti mūsų atstovaujamas prekes. Teikiame individualias konsultacijas ir padedame išsirinkti būtent Jums tinkantį produktą. Perkant biure už daugiau nei 100 Lt taikome 10% nuolaidą. Biure atsiskaityti galima tik grynaisiais.

Laukiame Jūsų adresu S. Žukausko g. 31-30 (Šiaurės miestelis), Vilnius. Pirmadienį –  penktadienį nuo 8:00 iki 18:00 val. 

Rekomenduojame prieš atvykstant pasiskambinti.

Natūralios, sertifikuotos ekologiškos priemonės už protingą kainą!

Ecoland – grožis iš gamtos…

Asmenims norintiems pradėti savo verslą, internetinėms parduotuvėms, prekybiniams portalams, mažmeninėms parduotuvėms, natūralios kosmetikos krautuvėlėms, galime pasiūlyti platų asortimentą kokybiškų ekologiškų priemonių.
Daugiau informacijos susisiekus žemiau pateiktais konktaktais
Norinčius prekiauti mūsų atstovaujamais produktais prašome kreiptis į info@ecoland.lt arba tel. (86) 855 5822.
Savo pasiūlymus, pastebėjimus, pageidavimus, nusiskundimus rašykite mums info@ecoland.lt arba skambinkite tel. (86) 839 3882.
Dėl interneto svetainės ir facebook’o tomas@ecoland.ltDėl Ecoland.lt facebook grupės prizų atsiėmimo kreiptis el. paštu info@ecoland.lt
Prizų atsiėmimo tvarka:
Prizus galima atsiimti per 1 mėnesį nuo paskelbimo apie laimėjimą Vilniuje adresu S. Žukausko g. 31-30 (Šiaurės miestelis), Vilnius. Kitų miestų gyventojai prizus gali atsiimti atvykę arba atsiųsti savo įgaliotus asmenis, prieš tai mus įspėję.
Prizus paštu siunčiame tik laimėtojo sąskaita ir prizų į pinigus nekeičiame.
„Ecoland.lt“ FACEBOOK’e – prisijunkite prie mūsų: http://www.facebook.com/ecoland.lt