ALVA SANDDORN ekologiška linija brandžiai odai

Maksimali jauninanti sistema su ekologišku šalto spaudimo šaltalankių aliejumi

Šalto spaudimo ekologiškas šaltalankio uogų aliejus yra vienas iš labiausiai vertinamų augalinių aliejų. Tibete šimtus metų jis buvo vertinamas kaip ypač veiksminga apsauga nuo saulės kenksmingų UV spindulių, taip pat yra vertinamas dėl savo jauninančių ir drėkinančių odos savybių. Iš tiesų, šaltalankių aliejus turi savyje natūralų SPF, kurio koeficientas yra 4.

Dygliuotasis šaltalankis turtingas provitaminu A, vitaminu E ir nesočiųjų riebalų rūgštimis, tokiomis kaip, oleinas ir labai reta palmitoleic rūgštimi. Štai kodėl SANDDORN produktai yra idealūs normaliai ir sausai odai, perkopusiai 30 metų amžiaus ribą, šiuo laikotarpiu mūsų oda su kiekviena diena praranda savo gebėjimą išlaikyti drėgmę. Optimaliai harmonijai išgauti kartu su pasirinktomis aktyviosiomis medžiagomis, tokiomis kaip simondsijų aliejus, cupuaçu sviestas, bičių pienelis, taukmedžio sviestas ir hialurono rūgštis, Alva sukūrė giliai maitinančią ir labai veiksmingą odos priežiūros liniją išskirtinei ir nusimanančiai moteriai.

Dygliuotasis šaltalankis naudojamas Alva produktuose yra gaunamas iš biodinaminės šaltalankių plantacijos Mecklenburg-Vorpommern’e. (Vokietija). Tai garantuoja trumpiausią pervežimo maršrutą su mažu poveikiu aplinkai, kartu užtikrinant aukščiausią kokybę.

Dermatologinių tyrimų rezultatai

Drėkinantis ir naktinis kremas: dermatologiniai tyrimai parodė, kad kiekvieną dieną naudojant Sanddorn naktinį ir Sanddorn drėkinantį kremą drėgmės lygis odoje padidėja 76% po 4 savaičių naudojimo, tuo tarpu raukšlių matomumas sumažėja 29.3%.

Kūno losjonas: Drėgmės lygis odoje padidėja 63% po 4 savaičių naudojimo, tuo tarpu raukšlių matomumas sumažėja 21%.

Nei vienas Alva produktas nebuvo testuojamas su gyvūnais, taip pat visos Alva priemonės yra be parabenų, SLS, EDTA ir PEG darinių.

 Ekologiško odos aliejaus gydomosios savybės

Jo Sullivan vadybininkė iš Guildford, buvo „apakusi“, kaip greitai Alva šaltalankių odos aliejus sumažino nudegimą ant rankos. Ji pasakojo savo asmeninį nutikimą:

„Aš nusideginau savo ranką lygindama. Užkliuvusi už lygintuvo laido, bandžiau gaudyti ir jis užvirto tiesiai ant mano rankos. Nudegimas buvo iškart matomas, ir aš netrukus jau turėjau šešių centimetrų raudoną žymę, vėliau išsikėlė labai skausminga pūslė, kurios negalėjau net priliesti, o po penkių dienų ji pradėjo blizgėti ir trūkinėti. Mano draugė pastebėjo žaizdą ir pasiūlė man pabandyti naują šaltalankių aliejų iš ALVA. Nusprendžiau pabandyti. Per kelias dienas aš pastebėjau akivaizdų skirtumą – užtepiau aliejų tik ant pusės nudegimo, kur jis neblizgėjo (nenorėjau liesti pažeistos odos) ir aš negalėjau patikėti kaip staigiai nudegimas pradėjo gyti. Praėjo šiek tiek daugiau nei dvi savaitės ir paraudimas visai išnyko! – aš buvau tiesiog „apakusi“.„

UAB „Ecoland LT“, Buivydiškių g. 26, Vilnius LT- 07195

Tel. (86) 839 3882
www.ecoland.lt * info@ecoland.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *