ALVA RHASSOUL ekologiška linija problematiškai odai

RHASSOUL: gydomoji, efektyvi natūrali priežiūra problematiškai odai

Tinka įvairaus amžiaus odai, ypač tinka paaugliams.
Tinka normaliai ir mišriai odai.
Tinka su smulkiom žaizdelėm ir riebiai odai.
Tinka odai linkusiai į spuogus, inkštirus ir pūlinukus.
Tinka rožine* sergančiai odai.

* Rekomenduojama naudoti Rhassoul mineralinį valomąjį kremą, kuris padeda gydyti rožinę.

Nors Alva Rhassoul liniją pirmiausia kūrė problematišką odą turintiems žmonėms, tačiau jos taip pat itin tinka žmonėms, kurie gyvena užterštoje aplinkoje, taip pat žmonėms, kurie dažnai darosi makiažą, nes ši linija skatina odos savaiminį išsivalymą ir savigydos funkcijas.

Dermatologinių tyrimų rezultatai

Po dviejų savaičių naudojimo Rhassoul organinius odos priežiūros produktus, 24,5% sumažėjo spuoguotumas ir pūlinukai, inkštirų sumažėjo 82,5% ir tik po keturių savaičių naudojimo. Odos drėgmės lygis padidėjo 86,6%, riebalų (aliejaus) lygis buvo sumažintas iki 23,7%, o elastingumas pagerėjo 85%. Panaudojus Rhassoul mineralinį valomąjį kremą po keturių savaičių naudojimo riebios odos aliejaus kiekis buvo sumažintas 19%, o uždegimas 71%.

Turtingas siliciu Rhassoul vulkaninis mineralinis molis yra labai geras absorbentas, idealiai tinka valymui ir odos detoksikacijai, puikiai tinka gydyti, riebią, linkusią į spuogus, pūlinukus ir inkštirus, odą.

Drėkinantis Rhassoul molis kartu su silicio dioksidu ir kitais vertingais mikroelementais pašalina  purvo daleles, sunkiuosius metalus, toksinus ir bakterijas.

Dermatologiniai tyrimai parodė, kad naudojant Alva Rhassoul organinius odos priežiūros produktus, oda tapo švaresnė, ne tokia riebi, labiau sudrėkinta ir elastingesnė.

Visa ši nauda buvo pasiekta be naftos darinių, šiurkščių konservantų, be jokių sintetinių paviršinio aktyvumo medžiagų ar dirbtinių spalvų.

Nei vienas Alva produktas nebuvo testuojamas su gyvūnais, taip pat visos Alva priemonės yra be parabenų, SLS, EDTA ir PEG darinių.

Rhassoul šveičiamoji kaukė laimi pagrindinį apdovanojimą!

Alva Rhassoul šveičiamoji kaukė Janey Loves PLATINUM AWARDS 2011apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia. „Šios kaukės dėka oda tapo neitikėtinai švari, negyvos odos ląstelės švelniai pašalinamos rasulo molio pagalba, jojoba granulytėmis bei augaliniais aliejais“ – teigė produktą išbandžiusi komisija.

Dėka organinės, natūralios sudėties bei efektyvumo, Rhassoul gydomojų priemonių asortimentas tapo itin populiarus tarp žmonių siekiančių pagerinti problematiškos odos būklę, kuri dažniausiai pasižymi dėmėmis, spuogeliais, inkštirais, mišria ar riebalinga oda.  Ši produktų linija sukurta derinant tradicinius ingredientus bei šiuolaikines žinias, todėl neišsausina odos ir netrikdo trapios odos pusiausvyros cheminėmis savybėmis. Anaiptol, padedama subalansuoti odos riebalingumą, kuris dažnai veda į dėmių, spuogelių ar inkštirų atsiradimą. 

UAB „Ecoland LT“, Buivydiškių g. 26, Vilnius LT- 07195

Tel. (86) 839 3882
www.ecoland.lt * info@ecoland.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *