ALVA COLEUR ekologiška dekoratyvinė linija

Patobulinkite savo odą šiltais, natūraliais tonais ir novatoriškais ingredientais. Alva kompaktinės pudros, skysti makiažo pagrindai ir maskuojantys pieštukai yra suderinti tarpusavyje spalvų gama ir yra visiškai be talko. Puikus produktų derėjimas tarpusavyje padeda tinkamai paslėpti odos trūkumus, pabrėžiant natūralius odos tonus.

Jauninanti apsauga nuo pirmųjų senatvės požymių yra dėka patentuotų beta gliukanų, esančių Alva kompaktinėje pudroje, skystame makiažo pagrinde ir maskuojančiuose pieštukuose, kurie yra puikus pasirinkimas pageidaujant sustabdyti senėjimo procesus, o taip pat itin tinka saulės pažeistai ir jautriai odai.

Alva Coleur dekoratyvinė linija odai: gryna ekologiška ir natūrali.
– naudojamos tik natūralios spalvos ir yra be karmino
– tinkama naudoti veganams
– pirmoji Europoje Ecocert sertifikuota ekologiška makiažo linija
– sudėtyje esančios patentuotos veikliosios medžiagos, kurios apsaugo odą ir taip pat suteikia jauninantį poveikį
– visiškai be talko
– kompaktinės pudros yra džiovintos, bet ne presuotos. Tai garantuoja šilkinę produktų tekstūrą ir natūraliai išdžiovintą konsistenciją be papildomų potencialiai žalingų rišamųjų medžiagų 
– PETA patikrintas

 2011 METŲ NUGALĖTOJAS!

Alva rutulinis dezodorantas Intensive žurnalo „The Green Parent“ natūralaus grožio ir sveikatos apdovanojimuose (Natural Health Beauty Awards 2011)  tapo dvigubu nugalėtoju!

Alva rutulinis dezodorantas Intensive buvo pripažintas geriausiu savo kategorijoje. Šis apdovanojimas Alva kristaliniam dezodorantui 2011 metų natūralaus grožio ir sveikatos apdovanojimuose nebuvo vienintelis. Produktui taip pat buvo suteiktas ir geriausiai 2011 metais perkamo gaminio vardas.  

„Mes labai sujaudinti“-  apdovanojimais džiaugiasi kompanijos Alva atstovai. „Tai tik patvirtina tai, ką, kaip matome, patyrė jau tūkstančiai mūsų klientų: Alva rutulinis dezodorantas Intensive puikiai susidoroja su prakaitu, nepalieka baltų žymių ant drabužių, ir, svarbiausia, jame nėra poras užkemšančių piktadario – aliuminio chlorohidrato, kurį taip dažnai randame plačiosios rinkos dezodorantuose. Ne gana to, Alva rutulinis dezodorantas Intensive sudėtyje nėra alkoholio. O taip pat Ecocert patvirtino, jog tai organinis produktas. Jis tiesiog negali Jūsų nuvilti!“

 Geriausi merginų draugai – deimantai?

Tai galbūt buvo tiesa, kai šią garsiąją eilutę dainavo Merilyn Monroe dešimtis metų atgal. Na o dabar, panašu, kad geriausias merginų draugas vis dėl to yra blakstienų tušas! Net gi tos moterys, kurioms dekoratyvinė kosmetika gana svetima sritis, ar toms, kurios siekia išlaikyti natūralią išvaizdą, blakstienų tušas – dažnai tampa nepakeičiama priemone. Galbūt dėl šios priežasties Alva Coleur blakstienų tušas nuo pat savo atsiradimo pradžios tapo bene geriausiai perkama dekoratyvinės kosmetikos priemone. Šis blakstienų tušas, Ecocert patvirtintas organiniu, yra pagamintas nenaudojant jokių gyvūlinės kilmės produktų. Per šių metų žurnalo „The Green Parent“ natūralaus grožio ir sveikatos apdovanojimus (Natural Health Beauty Awards 2011) Alva Coleur blakstienų tušas pasirodė esanti ne tik itin ekologiška priemonė, bet ir itin veiksminga. To įrodymas buvo labiausiai perkamo gaminio apdovanojimas. Šiuose prestižiniuose apdovanojimuose kiekvienais metais konkurencija žaibišku greičiu auga, o dabar, tobulėjant gamybos technologijoms, naturalūs, organiniai produktai gali konkuruoti su didžiosiomis kosmetikos kompanijomis. Žinant tai, Alva Coleur blakstienų tušo pergalė šiuose apdovanojimuose atrodo dar įspūdingesnė.

UAB „Ecoland LT“, Buivydiškių g. 26, Vilnius LT- 07195

Tel. (86) 839 3882
www.ecoland.lt * info@ecoland.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *